PL EN

Blog

25 VI 2018 r.

Angielski na wakacje online

powiększ

Angielski na wakacje online! Twój angielski na wakacje z lektorem online. Na plaży, w górach czy nad jeziorem - gdziekolwiek jesteś w zasięgu internetu. Szybko poprawisz Twój angielski z lektorem online. Szczegóły oferty znajdziesz poniżej.

Regulamin:

1.Organizatorem oferty "Angielski na wakacje online" jest firma eko-line.pl właściciel marki engline Business English Solutions, zwany dalej Oferentem.                                                                                                   

2.Przedmiotem oferty jest pakiet 10 spotkań online- indywidualnych zajęć z języka angielskiego trwających łącznie po 60* minut każde. Do zajęć potrzebujemy wykorzystać aplikacje Zoom, Skype lub Google Hangouts. Ta ostatnia fabrycznie zainstalowana jest wraz z innymi na telefonach i tabletach z Androidem.

3.Pakiet jest do wykorzystania w dniach 25.06-25.08.2018 w trybie min.1 spotkanie tygodniowo - z wyłączeniem sobót i niedziel.

4.Oferta ważna do 22.07.2017 lub do wyczerpania miejsc w danym terminie.

5.Uczestnikzajęć może wykorzystać dla siebie dowolnąliczbę pakietów.

6.Wykorzystanie zajęć w tej ofercie nastąpinie później niż do 25.08.2018.

7.Oferta jest skierowana do pełnoletnich osób fizycznych, które niekorzystały wcześniej z usług językowych pod marką englineBusiness English Solutions, w skrócie engline.pl

8. Zgłoszenie udziału następuje poprzez formularz kontaktowy: Kontakt

9.Zajęcia w ofercie "Angielski na wakacje online" odbędą się w dniach od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00 po uzgodnieniu szczegółów z Uczestnikami.

10. Odwołanie zajęć przez Uczestnika wymaga powiadomienia Oferenta mailem lub SMS-em z minimum 12-godzinnym wyprzedzeniem od planowanego terminu zajęć. Przy braku powiadomienia lub z krótszym terminem niż podane powyżej minimum 12 godzin, zajęcia uznaje się za zrealizowane i wykorzystane z pakietu.

11. W przypadku niemożności zrealizowania całości lub części zajęć w ramach oferty z uzasadnionych przyczyn leżących po stronie Uczestnika przed upływem 25.08.2018, Oferent może zrealizować pozostałe brakujące zajęcia po tym terminie wg stawki 60 zł za 60 minut po uprzednim uregulowaniu przez Uczestnika należności z tytułu różnicy stawek.

12. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest akceptacja jej Regulaminu jako integralnego składnika umowy o korzystanie z usług Oferenta.

13.Uczestnictwo w zajęciach w trybie online łączy się z uprzednim zaakceptowaniem Regulaminu zajęć online. Regulamin

*Standardowe zajęcia trwają po 50 minut. W pakiecie "Angielski na wakacje online" dodajemy bonus 10 minut do każdego. Łącznie 1 spotkanie trwa 60 minut.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X