PL EN

Blog

27 VI 2018 r.

Angielski w górach z lektorem online

powiększ

Zdobywasz górskie szczyty.  I wiesz, że możesz pokonać kolejny: wejść na wyższy poziom Twojego angielskiego. Dasz radę z Twoim osobistym trenerem - lektorem online. W górach - gdziekolwiek jesteś w zasięgu internetu. Skutecznie, bezpiecznie i pewnie, jak w górach,  poprawisz Twój angielski z lektorem online. Indywidualne spotkania online poświęcone Twoim potrzebom językowym. Zobacz, jak po wakacjach będziesz się czuł prawdziwym zdobywcą.

Szczegóły oferty znajdziesz poniżej.

Regulamin:

1.Organizatorem oferty "Angielski na wakacje online" jest firma eko-line.pl właściciel marki engline Business English Solutions, zwany dalej Oferentem.

2.Przedmiotem oferty jest pakiet 10 spotkań online- indywidualnych zajęć z języka angielskiego trwających łącznie po60* minut każde.

3.Pakiet jest do wykorzystania w dniach 25.06-25.08.2018 w trybie min.1 spotkanie tygodniowo - z wyłączeniem sobót i niedziel.

4.Oferta ważna do 22.07.2018 lub do wyczerpania miejsc w danym terminie.

5.Uczestnik zajęć może wykorzystać dla siebie dowolną liczbę pakietów.

6.Wykorzystanie zajęć w tej ofercie nastąpi nie później niż do 25.08.2018.

7.Oferta jest skierowana do pełnoletnich osób fizycznych, które nie korzystały wcześniej z usług językowych pod marką engline Business English Solutions, w skrócie engline.pl

8. Zgłoszenie udziału następuje poprzez formularz kontaktowy: Kontakt

9.Zajęcia w ofercie "Angielski na wakacje online" odbędą się w dniach od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00 po uzgodnieniu szczegółów z Uczestnikami.

10. Odwołanie zajęć przez Uczestnika wymaga powiadomienia Oferenta mailem lub SMS-em z minimum 12-godzinnymwyprzedzeniem od planowanego terminu zajęć. Przy braku powiadomienia lub z krótszym terminem niż podane powyżej minimum 12 godzin, zajęcia uznaje się za zrealizowane i wykorzystane z pakietu.

11. W przypadku niemożności zrealizowania całości lub części zajęć w ramach oferty z uzasadnionych przyczyn leżących po stronie Uczestnika przed upływem 25.08.2018, Oferent może zrealizować pozostałe brakujące zajęcia po tym terminie wg stawki 60 zł za 60 minut po uprzednim uregulowaniu przez Uczestnika należności z tytułu różnicy stawek.

12. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest akceptacja jej Regulaminu jako integralnego składnika umowy o korzystanie z usług Oferenta.

13.Uczestnictwo w zajęciach w trybie online łączy się z uprzednim zaakceptowaniem Regulaminu zajęć online. Regulamin

*Standardowe zajęcia trwają po 50 minut. W pakiecie "Angielski na wakacje online"dodajemy bonus 10 minut do każdego. Łącznie 1 spotkanie trwa 60 minut.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X