PL EN

Blog

04 VI 2018 r.

Fast Track Online - Szybko poprawisz Twój angielski z lektorem online

powiększ

Fast Track Online! Szybko poprawisz Twój angielski na zajęciach indywidualnych z lektorem online.

Brakuje Ci czasu na angielski w ciągu roku szkolnego? Wybierasz się na wakacje lub do pracy za granicę?

Postaw na  swój indywidualny "wirtualny pakiet sprinterski" do angielskiego. Szybciej, lepiej, pewniej!

Szczegóły oferty:

1. Organizatorem oferty Fast Track Online jest firma eko-line.pl właściciel marki engline Business English Solutions, zwany dalej Oferentem.

2. Przedmiotem oferty jest pakiet 10 spotkań online - indywidualnych zajęć z języka angielskiego trwających łącznie po 60* minut każde.

3. Pakiet jest do wykorzystania w ciągu dwóch kolejnych tygodni w trybie 1 spotkanie dziennie -z wyłączeniem sobót i niedziel.

4. Oferta ważna do 30.06.2017 lub do wyczerpania miejsc w danym terminie.

5. Uczestnik zajęć może wykorzystać dla siebie dowolną liczbę pakietów.

6. Wykorzystanie zajęć w tej ofercie nastąpi nie później niż do 31.07.2017.

7. Oferta jest skierowana do pełnoletnich osób fizycznych, które nie korzystały wcześniej z usług językowych pod marką engline Business English Solutions, w skrócie engline.pl

8. Zgłoszenie udziału następuje poprzez formularz kontaktowy: Kontakt

9. Zajęcia w Fast Track Online odbędą się w dniach od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00 po uzgodnieniu szczegółów z Uczestnikami.

10. Odwołanie zajęć przez Uczestnika wymaga powiadomienia Oferenta mailem lub SMS-em z minimum 12-godzinnym wyprzedzeniem od planowanego terminu zajęć. Przy braku powiadomienia lub z krótszym terminem niż podane powyżej minimum 12 godzin, zajęcia uznaje się za zrealizowane.

11. W przypadku niemożności zrealizowania całości lub części zajęć w ramach oferty z uzasadnionych przyczyn leżących po stronie Uczestnika przed upływem 31.07.2017, Oferent może zrealizować pozostałe brakujące zajęcia po tym terminie wg stawki 60 zł za 60 minut po uprzednim uregulowaniu przez Uczestnika należności z tytułu różnicy stawek.

12. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest akceptacja jej Regulaminu jako integralnego składnika umowy o korzystanie z usług Oferenta.

13. Uczestnictwo w zajęciach w trybie online łączy się z uprzednim zaakceptowaniem Regulaminu usług online

* Standardowe zajęcia trwają po 50 minut. W pakiecie Fast Track Online dodajemy bonus 10 minut do każdego. Łącznie 1 spotkanie trwa 60 minut.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X