PL EN

Blog

12 VI 2018 r.

Fast Track - Twój Językowy Angielski Pakiet Sprinterski

powiększ

Fast Track - Twój Językowy Angielski Pakiet Sprinterski!

Szybko przed wyjazdem na wakacje poprawisz Twój angielski w Koszalinie!

Chcesz po angielsku:

-kupić bezproblemowo bilet?

-zarezerwować nocleg?

-czy wyjeżdżasz do pracy za granicą?

Wejdź na swój własny Szybki Tor - Fast Track  - na którym szybko poczujesz się pewniej ze swoim angielskim. Szybko = 10 spotkań  w 2 tygodnie.  Twój trener języka angielskiego pomoże Ci lepiej mówić po angielsku.

Szybciej, lepiej, pewniej.

Regulamin:

1. Organizatorem oferty Fast Track jest firma eko-line.pl właściciel marki engline Business English Solutions, zwany dalej Oferentem.
2. Przedmiotem oferty jest pakiet 10 spotkań indywidualnych zajęć z języka angielskiego trwających łącznie po 60* minut każde.
3. Pakiet jest do wykorzystania w ciągu dwóch kolejnych tygodni w trybie 1 spotkanie dziennie -z wyłączeniem sobót i niedziel.
4. Oferta ważna do 30.06.2017 lub do wyczerpania miejsc w danym terminie.
5.Uczestnik zajęć może wykorzystać dla siebie dowolną liczbę pakietów.
6. Wykorzystanie zajęć w tej ofercie nastąpi nie później niż do 31.07.2017.
7. Oferta jest skierowana do pełnoletnich osób fizycznych, które nie korzystały wcześniej z usług językowych pod marką engline Business English Solutions, w skrócie engline.pl
8. Zgłoszenie udziału następuje poprzez formularz kontaktowy: Kontakt
9. Zajęcia w Fast Track odbędą się siedzibie Firmy w Koszalinie w dniach od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00 po uzgodnieniu szczegółów z Uczestnikami.
10. Odwołanie zajęć przez Uczestnika wymaga powiadomienia Oferenta mailem lub SMS-em z minimum 12-godzinnym wyprzedzeniem od planowanego terminu zajęć. Przy braku powiadomienia lub z krótszym terminem niż podane powyżej minimum 12 godzin, zajęcia uznaje się za zrealizowane.
12. W przypadku niemożności zrealizowania całości lub części zajęć w ramach oferty z
uzasadnionych przyczyn leżących po stronie Uczestnika przed upływem 31.07.2017, Oferent może zrealizować pozostałe brakujące zajęcia po tym terminie wg stawki 60 zł za 60 minut po uprzednim uregulowaniu przez Uczestnika należności z tytułu różnicy stawek.
13. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest akceptacja jej Regulaminu jako integralnego składnika umowy o korzystanie z usług Oferenta.

* Standardowe zajęcia trwają po 50 minut. W pakiecie Fast Track dodajemy bonus 10 minut do każdego. Łącznie 1 spotkanie trwa 60 minut.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X