PL EN

Blog

19 VI 2017 r.

Jak to działa - online & bezpłatnie

powiększ

How does it work? Zastanawiasz się, jak to działa? Jak poprawiasz swój angielski z lektorem online? Po prostu spróbuj.                 Pierwsze spotkanie w sieci - bezpłatne.

Regulamin:

1. Organizatorem akcji "Jak to działa - online & bezpłatnie" jest firma eko-line.pl właściciel marki engline Business English Solutions zwany dalej Oferentem.                                                                                                                                          2. Przedmiotem korzyści dla Uczestnika promocji są bezpłatne, indywidualne zajęcia z języka angielskiego online trwające 30 minut.                                                                                                                                                                                                                         3. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest  polubienie strony engline na FB  w serwisie Facebook FB                            4. Promocja trwa do 14.09.2017 lub do wyczerpania miejsc w danym terminie.                                        

5. Uczestnik zajęć może wykorzystać dla siebie jedno spotkanie trwające 30 minut.                                                                    6. Wykorzystanie zajęć w promocji nastąpi nie później niż do 30.09.2017.

7. Oferta jest skierowana do pełnoletnich osób fizycznych, które nie korzystały wcześniej z usług językowych pod marką engline Business English Solutions, w skrócie engline.pl
8. Zgłoszenie udziału następuje poprzez formularz kontaktowy: Kontakt
9. Zajęcia w promocji odbędą się w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 -19.00 po uzgodnieniu szczegółów z Uczestnikami.
10. Odwołanie zajęć przez uczestnika wymaga powiadomienia Oferenta mailem lub SMS-em z minimum 12-godzinnym wyprzedzeniem od planowanego terminu zajęć. Przy braku powiadomienia lub z krótszym terminem niż podane powyżej minimum 12 godzin, zajęcia uznaje się za zrealizowane.
11. Promocje nie sumują się. Promocja ta nie łączy się z innymi ofertami/promocjami, o ile ich regulaminy nie stanowią  inaczej.
12. Warunkiem skorzystania z promocji jest akceptacja jej Regulaminu jako integralnego składnika umowy o korzystanie z usług Oferenta.
13. Uczestnictwo w zajęciach w trybie online łączy się z uprzednim zaakceptowaniem Regulaminu usług online

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X