PL EN

Firma

engline

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w rozwijaniu kompetencji językowych przedstawicieli świata biznesu i instytucji. Działamy w sektorze szkoleń umiejętności biznesowych oraz usług tłumaczeniowych.

Jak sugeruje marka, oferujemy szkolenia w dwóch liniach produktowych:

  • Angielski w biznesie
  • Rozwijanie kompetencji biznesowych

Kluczową przesłankę dla naszego działania odnajdujemy w tezie Petera Druckera, że największą wartością firmy są Ludzie.

SZKOLENIA JĘZYKOWE

W warunkach rosnącej globalizacji znajomość języków obcych stała się niezbędną przepustką do świata biznesu, instytucji publicznych, samorządowych i organizacji pozarządowych. Zdają sobie z tego sprawę również pracodawcy i decydenci. Wiedzą oni doskonale, że rozwój personelu ma niebagatelny wpływ bezpośrednio na wzrost wydajności firmy i skuteczność działania zarządzanych jednostek organizacyjnych. W engline Business English Solutions rozwijamy umiejętności językowe przedstawicieli środowiska biznesowego i instytucjonalnego. Naszym celem jest doskonalenie kompetencji językowych jako istotnego składnika zdolności komunikacyjnych. Pozycjonujemy kompetencje językowe jako narzędzie rozwijane w kontekście fachowym.

SZKOLENIA BIZNESOWE

Jako engline Business English Solutions dostarczamy Klientom -  zgodnie z nazwą - rozwiązania na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pomagamy firmom w doskonaleniu umiejętności pracowników. W konsekwencji  bierzemy udział w poprawie wyników ekonomicznych i efektywności zarządzania Państwa przedsiębiorstw. Wspieramy firmy w rozwoju kompetencji zarządczych, sprzedażowych i efektywnej obsługi klienta na różnych szczeblach organizacji. 

MISJA

Misją engline Business English Solutions jest:

dostarczanie optymalnych rozwiązań szkoleniowych dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i indywidualnych profesjonalistów w obszarze kompetencji językowych i biznesowych.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X