PL EN

Firma

O mnie

 Andrzej Broda - właściciel engline

Z wykształcenia jestem filologiem, absolwentem prestiżowego Instytutu Filologii Angielskiej na UAM w Poznaniu ze specjalizacją pedagogiczną. Moje szczególne zainteresowania dotykają obszaru językoznawstwa, filozofii i socjologii języka. Należę do IATEFL Poland, polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Ukończyłem podyplomowe studium marketingu i zarządzania na Politechnice Koszalińskiej.

Mam doświadczenie w sprzedaży produktów Telekomunikacji Polskiej dla i w obsłudze po- sprzedażowej klientów z segmentu tzw. klientów kluczowych. Posiadam praktykę i doświadczenie zarządzania funkcją wsparcia sprzedaży. Przez ponad 10 lat pracowałem jako trener, trener trenerów i autor programów rozwojowych w Grupie TP/Orange Polska. Przeszedłem kompleksowy, wieloletni firmowy cykl szkoleń trenerskich i menedżerskich dla GTP we współpracy i pod egidą firmy szkoleniowej House of Skills. Specjalizuję się w szkoleniach miękkich z obszaru sprzedaży, obsługi i zarządzania. Szkoliłem pracowników i menedżerów TP z nowo wprowadzanych standardów obsługi klienta, zagadnień obsługi reklamacji, utrzymania klienta, sprzedaży klasycznej i up-sellingu.

Jako lektor i dyrektor ds. metodycznych w jednej z renomowanych sieci szkół językowych uczyłem języka angielskiego biznesowego i specjalistycznego w ofercie dla klientów korporacyjnych, jak i segmentu SME.

Prowadziłem również  szkolenia biznesowe dla różnych podmiotów gospodarczych z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw z regionu Pomorza Zachodniego. Od ponad czterech lat projektuję, prowadzę szkolenia trenerskie i super-wizuję trenerów w ramach szkoleń Train-the-trainers. Szczególny nacisk kładę na rozwijanie postawy i umiejętności menedżera w roli coacha. Za swoją mocną stronę uznaję swój język i jego styl. Prowadzę bowiem szkolenia po polsku i po angielsku. Często posługuję się barwnymi symbolami, metaforami, i dużą dawką pełnego życzliwości humoru dla wzmocnienia efektywności przekazu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X